MYfreeDOM
fot. Wojciech Grzędziński - Portret Polaków

Cześć!

Jestem Anka i chcę zadbać o Twój świadomy rozwój. Niektórzy znają mnie jako Baobabkę. To imię jest źródłem mojej mocy i przywiozłam je z Chin.

Od lat podróżuję po świecie i staram się wspierać ludzi w ich ŻYCIOWEJ PODRÓŻY Pracowałam w różnych częściach świata (Gruzja, Chiny, Ukraina, Białoruś) głównie z dziećmi / młodzieżą, oraz z kobietami, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Podjęłam wyzwanie – wykorzystałam moje zawodowe doświadczenia i pracę z ludźmi i stworzyłam mój autorski projekt MYfreeDOM.

Zapraszam Cię w podróż, gdzie dzięki narzędziom, które stworzyłam UWOLNISZ GÓRĘ swoich MOŻLIWOŚCI i nauczysz się w pełni korzystać z darów, drzemiących w Tobie. Wierzę, że mogę pomóc Tobie odkryć wewnętrzny YOURfreeDOM . Wspólnie wybierzemy właściwy dla Ciebie i/lub Twoich pociech warsztat, pakiet konsultacji, czy zajęcia w naszej przestrzeni MYfreeDOM.

Wyznaję filozofię nomadów – włóczykij, łowca przygód, ale i poszukiwacz spokojnych przystani. Smakowanie i docenianie codzienności, ludzi, samego siebie i wartości. Prywatnie kolekcjonuję mocne wrażenia i łapię chwile.

Moje pasje to: fotografia, joga, prace manualne, Wschód i droga rozwoju.

Moje studia kulturoznawcze i eurazjatyckie oraz podróże na Wschód pomogły mi w wyborze drogi, którą idę. Wierzę, że każdy człowiek może odnaleźć swój wewnętrzny głos. Podążając za tym “kompasem”, odnajdziesz własny MYfreeDOM, bo nasze życie jest GÓRĄ MOŻLIWOŚCI, wystarczy ją UWOLNIĆ. Chcę Ci towarzyszyć w tej cudownej podróży do wnętrza siebie.