Kurs online Fabryka Marzeń

Fabryka Marzeń: droga do wolności to kurs online. Przez 21 dni będę się w nim dzieliła się technikami, jakie pomogły mi oraz osobom, które miały okazję ze mną pracować. Pomogły rozpocząć życie, pełne całkiem nowych możliwości. Kurs to pakiet narzędzi, seria medytacji prowadzonych i wsparcie w zamkniętej grupie gdzie pokazuję, co zrobić z danym narzędziem, przybliżającym do osiągania wyznaczonych przez siebie celów.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Nie wiesz, jak marzyć,

Masz trudności ze wskazaniem tego, na czym naprawdę Ci zależy,

Pozwalasz, żeby wymówki wzięły górę nad chęcią osiągnięcia Twoich celów,

Nie wiesz, jak zacząć realizować swoje marzenia,

Nie wierzysz, że możesz.

Zapisz się na listę oczekujących

Poinformuję Cię o III edycji i ofercie przedsprzedażowej!

Poznaj opinie uczestników I edycji:

Kurs jest bardzo kompletnym narzędziem, dzięki któremu dużo łatwiej będzie mi spełniać marzenia. Pozwolił mi dokonać nowych odkryć swoich słabości, a jednocześnie być silniejszym, zdając sobie sprawę ze swoich talentów. Kurs pokazał mi, że mogę dużo więcej, niż mi się wcześniej wydawało.
kurs Fabryka Marzeń
Marcin Wielogórski
Forma kursu bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! Spodziewałam się raczej ogólnych porad czy wskazówek, z którymi nie będę wiedziała co dalej zrobić. Fabryka Marzeń była w rzeczywistości bardzo ciekawą podróżą przez własne postrzeganie celów, planów i aspiracji, które finalnie zyskały bardzo namacalny kształt! Narzędzia, które poznałam podczas kursu, z pewnością posłużą mi w przyszłości. Polecam!
kurs Fabryka Marzeń
Ania Cichańska

Jak wygląda kurs Fabryka Marzeń: droga do wolności?

Znajdziesz w nim aż 9 modułów tematycznych i 3 spotkania live. 
Wspólnie przejdziemy przez wszystkie etapy poznawania swoich potrzeb związanych z marzeniami, aby następnie opracować plan ich realizacji, pokonać własne blokady i stworzyć dla siebie przestrzeń do działania.

W czasie trwania kursu otrzymasz dostęp zamkniętej grupy na Facebooku, w której uczestnicy będą mogli wymieniać się swoimi postępami i szukać wsparcia w realizacji marzeń.

Dołącz do osób zainteresowanych kursem Fabryka Marzeń i poznaj swoją drogę do wolności!

Nie odkładaj swoich aspiracji na później. Zasługujesz na to, żeby zrealizować je właśnie teraz!