You are currently viewing The secret to living is giving – Anthony Robbins

The secret to living is giving – Anthony Robbins

Amerykanie obchodzą dziś #Święto_Dziękczynienia. Dla mnie to zawsze powód do refleksji nad tym, jak wiele mamy i jak bardzo tego nie doceniamy. Od jakiegoś czasu staram się zrobić sobie “Thanksgiving Day” przynajmniej raz w tygodniu. I chciałabym abyście również spróbowali.

Żyjąc z wdzięcznością życie wygląda zupełnie inaczej. Doświadczyłam wielu bardzo różnych okresów w życiu, jednak za każdy jestem niezmiernie wdzięczna. Za każdą lekcję i trudną sytuację. Za bliskich, którzy mnie otaczają. Patrzę na cudownych ludzi wokół, na to, jak się zmieniają. Dziękuję za partnera, który jest przy mnie. Za to, że mogę dziś być tym, kim jestem. Za to, że mogę dzielić się z Wami swoim doświadczeniem i są tacy, którzy chcą się ode mnie uczyć. Za wsparcie, które otrzymuję.
Za codzienność i odświętne chwile.
Z wdzięczności za to, co mam postanowiłam już dziś podzielić się z Tobą moim e-bookiem.  Miał być w sprzedaży od jutra, ale pomyślałam, że dziękując za to, że jesteście i chcecie mi zaufać już dziś, można go nabyć i to w promocyjnej cenie o 35% mniejszej niż standardowa. Wystarczy, że wypełnisz mój formularz kontaktowy, kliknij na grafikę na końcu wpisu. Tony Robbins mawia, że sekretem życia jest dawanie, a ja chcę się dzielić tym, co mam, co wiem, czego doświadczyłam.   Cudownego Dnia Dziękczynienia! Wasza Anka!  

KLIKNIJ TU

Dodaj komentarz